O nas

BITSS.pl a dokładniej Boryczko IT Support Solutions to specjaliści od szeroko pojętego wsparcia w branży IT. Kilka lat temu profilem naszej działalności było wsparcie medycyny rozwiązaniami IT. Aktualnie wspieramy w prawie wszystkich obszarach takich jak:

  • E-Commerce
  • Point Of Sale
  • Logistyke,
  • Medycyna
  • Branża budowlana
  • Sprzedaż

Projektujemy rozwiązania od przysłowiowego zera lub administrujemy środowiskiem już uruchomionym. Od kilku lat prowadzimy profesjonalny HelpDesk z dedykowanymi numerami telefonów dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w budowie i utrzymywaniu środowisk rozproszonych takich jak sklepy, salony lub biura. Nasi specjaliści od lat projektują, przygotowują, otwierają a następnie utrzymują sklepy w całej Polsce. Mamy w portfolio ponad 200 otwartych sklepów dla różnych marek.

Zapewniamy audyty bezpieczeństwa sieci, sprzętu oraz oprogramowania. Podpowiadamy rozwiązania, które jeszcze bardziej uproszczą procesy zarządzające.

Profilem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom najświeższych rozwiązań tak aby ich biznes  działał lepiej, szybciej i wydajniej. Jesteśmy młodym, dynamicznym i szybko rozwijającym się zespołem. Stosujemy zasadę : ” Jeżeli czegoś nie da się zrobić potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie. Przyjdzie i to zrobi”

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a to sprawia, ze nasze propozycje są zawsze na najwyższym poziomie. Zakończone z powodzeniem projekty i zadowoleni klienci pokazali nam, że mali mogą więcej, szybciej a przede wszystkim w korzystnych cenach.